O nas

Istniejąca na rynku od 2020 roku szczecińska firma TWOJAPRZYCZEPA zajmuje się  wypożyczaniem przyczep i lawet, a także sprzedażą części i akcesoriów.

Wypożyczamy wysokiej jakości przyczepki samochodowe. Działamy szybko, tanio i profesjonalnie. Wszystkie nasze przyczepy są nowe, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Oferowany przez nas sprzęt nie posiada żadnych wad, uszkodzeń czy usterek. Dzięki temu klienci wypożyczający przyczepy oraz lawety w firmie TWOJAPRZYCZEPA są zawsze zadowoleni.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno przyczepy jednoosiowe jak i dwuosiowe, przyczepy z plandeką lub bez. Przyczepy do transportu motorów i quadów, jedyną w Szczecinie dłużycę jednoosiową (1 000 kg DMC), lawetę oraz przyczepę towarową (do 1200 kg ładowności). Wraz z nieustającym rozwojem stale powiększamy ofertę naszej firmy.

Działamy na terenie miasta Szczecin oraz gminy Dobra i Kołbaskowo.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Polsce i pochodzą od polskich producentów – marki RYDWAN i ŚWIAT przyczep. Gwarantuje to naszym klientom trwałe, solidnie wykonane przyczepy oraz zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakość oferowanych przyczep.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem marki Rydwan na terenie województwa zachodniopomorskiego. Prowadzimy sprzedaż przyczep samochodowych oraz lawet w Mierzynie. 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą na stronie www.rydwan.eu.

Zapraszamy do współpracy!

Call Now Button